Cart
Udostępnij

Świąteczny Renifer 6,5 cm BN01

150,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU:
0701984H4BN01
 • brak:

  Świąteczny renifer od marki Ćmielów to wyjątkowa propozycja dekoracji do domu. Wykonana z wysokiej jakości porcelny figurka, posiada subtelne, opływowe kształty, które urzekają delikatnością. Piewszoplanową rolę odgrywają ręcznie malowane wysokokaratowym złotem rogi oraz wyraźnie czerwony nos renifera, który nadaje figurce niekwestionowanego uroku. To element dekoracji domu, który świetnie sprawdzi się w okresie przedświątecznym. Renifer ma wysokość 6,5 cm i jest najmniejszą figurką z tej kolekcji.

   

  Wysokość figurki : 6,5cm

   

   

 • Świąteczny renifer proj. Zygmunt Niewiadomski, rok 2020 od marki Ćmielów to wyjątkowa propozycja dekoracji do domu. Wykonana z wysokiej jakości porcelny figurka, posiada subtelne, opływowe kształty, które urzekają delikatnością. Piewszoplanową rolę odgrywają ręcznie malowane wysokokaratowym złotem rogi oraz wyraźnie czerwony nos renifera, który nadaje figurce niekwestionowanego uroku. To element dekoracji domu, który świetnie sprawdzi się w okresie przedświątecznym. Renifer ma wysokość 6,5 cm i jest najmniejszą figurką z tej kolekcji.

  Zygmunt Niewiadomski

  Urodził się 12 kwietnia 1955 r. w Leszczkowie w powiecie opatowskim. Po ukończeniu szkoły zawodowej w 1975 r. wyjechał do Niemiec, gdzie spędził 30 lat. W 2005 r. wrócił do rodzinnego Leszczkowa, w którym zbudował dom i pracownię artystyczną. Zajmuje się snycerką, rzeźba, a także malarstwem. W wolnych chwilach muzykuje i pisze wiersze. W 2016 r. przyjechał do Ćmielowa, do Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., i zaczął tworzyć modele z porcelany. Współpracuje z firmą do dnia dzisiejszego.

  Oferta dotyczy figurki : 6,5cm

   

   

  Zdjęcie aranżowane jest zdjęciem poglądowym i nie należy sugerować się dodatkowymi elementami tam pokazanymi.

 • Więcej informacji
  Materiał Porcelana
  Marka Ćmielów
  Malowane Tak
  Hefra Nie
  Kolekcja Bożonarodzeniowa
  Produkt Figurki
  Dekoracja Tak
  Zmywarka Nie
  Mikrofala Nie
  Kolor Czerwony, Złoty
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:Świąteczny Renifer 6,5 cm BN01

  polecane produkty