Cart
Udostępnij

Świąteczny Renifer 13 cm BN01

224,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU:
0701986H4BN01
 • brak:

  Do szerokiego grona ćmielowskich figurek dołączył świąteczny renifer w trzech różnych rozmiarach, który posiada bogato zdobione wysokokaratowym złotem rogi i wyróżniający się na tle całej kompozycji czerwony nos. Kształt figurki jest obły i subtelny, a kompozycja wprost zachwyca prostotą. Renifer ma wysokość 13 cm i jest największą figurką tej kolekcji.

   

  Cena dotyczy figurki o wysokości : 13cm

   

   

  Zdjęcie aranżowane jest zdjęciem poglądowym i nie należy sugerować się dodatkowymi elementami tam pokazanymi.

   

 • Do szerokiego grona ćmielowskich figurek dołączył świąteczny renifer proj. Zygmunt Niewiadomskiego, rok 2020 w trzech różnych rozmiarach, który posiada bogato zdobione wysokokaratowym złotem rogi i wyróżniający się na tle całej kompozycji czerwony nos. Kształt figurki jest obły i subtelny, a kompozycja wprost zachwyca prostotą. Renifer ma wysokość 13 cm i jest największą figurką tej kolekcji.

  Zygmunt Niewiadomski

  Urodził się 12 kwietnia 1955 r. w Leszczkowie w powiecie opatowskim. Po ukończeniu szkoły zawodowej w 1975 r. wyjechał do Niemiec, gdzie spędził 30 lat. W 2005 r. wrócił do rodzinnego Leszczkowa, w którym zbudował dom i pracownię artystyczną. Zajmuje się snycerką, rzeźba, a także malarstwem. W wolnych chwilach muzykuje i pisze wiersze. W 2016 r. przyjechał do Ćmielowa, do Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., i zaczął tworzyć modele z porcelany. Współpracuje z firmą do dnia dzisiejszego.

  Oferta dotyczy firgurki o wysokości 13cm

   

   

  Zdjęcie aranżowane jest zdjęciem poglądowym i nie należy sugerować się dodatkowymi elementami tam pokazanymi.

 • Więcej informacji
  Materiał Porcelana
  Marka Ćmielów
  Malowane Tak
  Hefra Nie
  Kolekcja Bożonarodzeniowa
  Produkt Figurki
  Dekoracja Tak
  Zmywarka Nie
  Mikrofala Nie
  Kolor Czerwony, Złoty
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:Świąteczny Renifer 13 cm BN01

  polecane produkty