Cart
Udostępnij

Świąteczny Renifer 10cm BN01

187,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU:
0701985H4BN01
 • brak:

  Figurka renifera to świąteczna nowość od marki Ćmielów. Wykonany z porcelany, śnieżnobiały renifer posiada obły zarys, a kształt nawiązuje do współczesnych trendów obowiązujących w designie. Centralnym punktem figurki jest nos renifera udekorowany intensywnym odcieniem koloru czerwonego, a mieniące się w świetle złote rogi, dopełniają iście świątecznego charakteru. Renifer ma 10 cm wysokości.

   

  Wysokość figurki : 10cm

   

   

  Zdjęcie aranżowane jest zdjęciem poglądowym i nie należy sugerować się dodatkowymi elementami tam pokazanymi.

 • Figurka renifera to świąteczna nowość proj. Zygmunt Niewiadomski, rok 2020 od marki Ćmielów. Wykonany z porcelany, śnieżnobiały renifer posiada obły zarys, a kształt nawiązuje do współczesnych trendów obowiązujących w designie. Centralnym punktem figurki jest nos renifera udekorowany intensywnym odcieniem koloru czerwonego, a mieniące się w świetle złote rogi, dopełniają iście świątecznego charakteru. Renifer ma 10 cm wysokości.

  Zygmunt Niewiadomski

  Urodził się 12 kwietnia 1955 r. w Leszczkowie w powiecie opatowskim. Po ukończeniu szkoły zawodowej w 1975 r. wyjechał do Niemiec, gdzie spędził 30 lat. W 2005 r. wrócił do rodzinnego Leszczkowa, w którym zbudował dom i pracownię artystyczną. Zajmuje się snycerką, rzeźba, a także malarstwem. W wolnych chwilach muzykuje i pisze wiersze. W 2016 r. przyjechał do Ćmielowa, do Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., i zaczął tworzyć modele z porcelany. Współpracuje z firmą do dnia dzisiejszego.

   

  Oferta dotyczy figurki : 10cm

   

   

  Zdjęcie aranżowane jest zdjęciem poglądowym i nie należy sugerować się dodatkowymi elementami tam pokazanymi.

 • Więcej informacji
  Materiał Porcelana
  Marka Ćmielów
  Malowane Tak
  Hefra Nie
  Kolekcja Bożonarodzeniowa
  Produkt Figurki
  Dekoracja Tak
  Zmywarka Nie
  Mikrofala Nie
  Kolor Czerwony, Złoty
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:Świąteczny Renifer 10cm BN01

  polecane produkty