Cart
Udostępnij

Lena E899

930,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU:
071178614E899
 • Lena

  Figurka porcelanowa Lena z kolekcji Ćmielowskiej to piękny i elegancki dodatek do każdego wnętrza. Wykonana przez najlepszych projektantów i rzeźbiarzy z Ćmielowskiej manufaktury, ta rzeźba porcelanowa to prawdziwa ikona stylu, która odzwierciedla zmieniające się kanony w historii sztuki.

  Projektantem figury jest Wincenty Potacki, a oryginalny wzór pochodzi z lat 60. XX wieku. Lena to jedna z wielu sukcesywnie wypuszczanych figurek z linii "Koneser", a każdy produkt tej linii posiada indywidualny numer potwierdzony certyfikatem autentyczności. Nasz produkt jest wykonywany na zamówienie Klienta, a czas oczekiwania wynosi od 7 do 21 dni. Jako producent z wieloletnią tradycją, gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów, co potwierdzają liczne certyfikaty.

  Kupując figurkę porcelanową Lenę, masz pewność, że otrzymujesz produkt polski, który powstał w Ćmielowskiej manufakturze, gdzie tradycje porcelany sięgają aż 1790 roku. Daj się porwać pięknu i elegancji naszej porcelanowej rzeźby i zainwestuj w prawdziwą perełkę sztuki.

   

   

   

  Zdjęcie aranżowane jest zdjęciem poglądowym i nie należy sugerować się dodatkowymi elementami tam pokazanymi.

 • Więcej informacji
  Materiał Porcelana
  Marka Ćmielów
  Malowane Tak
  Hefra Nie
  Kolekcja Figurki
  EAN 5907710056370
  Produkt Figurki
  Dekoracja Tak
  Zmywarka Nie
  Mikrofala Nie
  Kolor Czarny
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:Lena E899

  polecane produkty