Święta to czas odpoczynku i niezwykła okazja do szukania kolejnych inspiracji. Przedmioty, które otaczają nas każdego dnia są świetnym źródłem kreatywnych pomysłów! Idealnym przykładem polskiej marki, która w swojej ofercie posiada unikatowe i interesujące produkty jest Ćmielów Design Studio. Innowacyjne, porcelanowe artykuły pozwalają na serwowanie posiłków w odmienny, zaskakujący sposób, a dodatkowo wzbogacają wnętrze o wyjątkowy design! Nie zawsze tradycyjne, rodzinne spotkania muszą kojarzyć się z klasyczną, białą zastawą, dlatego pozwól, aby w tym roku na Twoim świątecznym stole zagościła kreatywność i współczesna sztuka polskiej porcelany Ćmielów Design Studio!

 

Nowoczesna porcelana na świąteczny stół

Świętuj Wielkanoc w nowoczesnym wydaniu! Każdy z nas ma swój indywidualny sposób na zaaranżowanie świątecznego wnętrza. Jedni chcą zrezygnować z tradycyjnych dekoracji, kierując swoją uwagę w stronę nowoczesnych ozdób, a inni zamieniają klasyczne serwisy na innowacyjne zastawy stołowe. Zarówno jedni, jak i drudzy znajdą to, czego szukają w polskiej marce, której przewodzi Marek Cecuła. Ćmielów Design Studio to wyjątkowe produkty tworzone ręcznie w zgodzie z najnowszymi trendami. Nowoczesna porcelana wyróżniająca się niezwykłą formą, oryginalną barwą i kreatywnym wykończeniem odmieni wnętrza. Do tego zaskoczy domowników nietuzinkowym wykonaniem. A jak wygląda współczesne aranżowanie przestrzeni? Jednym z wiodących trendów jest łączenie różnych stylów, wzorów i dekoracji, dlatego marka Ćmielów Design Studio to doskonała opcja dla fanów nurtu ” miksuj i łącz”. Przykładem tego kierunku jest oryginalna kolekcja Ćmielów Cosmopolitan. Porcelana inspirowana zasadą Mix and Match, to różnorodne motywy, które razem tworzą spójną i awangardową całość. Szeroka gama wzorów tej kolekcji pozwala na budowanie autorskich kompozycji.

 

A co powiecie na unikatowe pojemniki na przyprawy, które podkręcą wygląd świątecznego stołu? Kolekcja Rock and Salt to pieprzniczka i solniczka przypominające kształtem surową skałę. Ich niepowtarzalna forma wprowadza w każde wnętrza nutę smaku i wyrafinowania.

 

Innowacja na święta

Kto powiedział, że świąteczna zastawa stołowa zawsze musi wyglądać tak samo? Nowoczesna porcelana Ćmielów Design Studio to innowacyjne produkty, które idealnie wpasują się w każdy rodzaj pomieszczenia. Oryginalne projekty pozwolą odmienić wystrój wnętrza, dodatkowo pobudzając Twoją wyobraźnię!

 

Nowoczesne produkty marki Ćmielów Design Studio dostępne są na: https://porcelana.pl/marki/cmielow-design-studio