Poszukiwanie radości życia nie zawsze musi oznaczać celebrowanie spektakularnych sukcesów. Nasza codzienność składa się przecież z drobnych detali, w których można dostrzec piękno dające poczucie szczęścia. Właśnie dlatego warto otaczać się pięknymi przedmiotami, by za ich sprawą poczuć się lepiej. Wybierając porcelanę marki Chodzież, zyskujemy możliwość cieszenia się życiem w każdej wolnej chwili, w otoczeniu bliskich nam osób.

Zadbaj o miły Akcent każdego dnia

Zazwyczaj niewiele potrzeba, by spędzać miłe chwile. Dobrym początkiem może być gustownie zaaranżowany stół. Wspólny obiad czy deser sprawi, że czas upłynie w serdecznej atmosferze. W takich sytuacjach zawsze warto mieć pod ręką chodzieską porcelanę. Kolekcja Akcent charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, które podąża za współczesnymi trendami. Stylistyka talerzy utrzymana jest w formach kwadratu, co zwiększa możliwości aranżacji potraw i dekoracji stołu. Klasyczna porcelana marki Chodzież odwołuje się do tradycji, jednocześnie współgrając z nowoczesnym stylem. Wysoka jakość i trwałość produktów sprawia, że już od dziesięcioleci są one chętnie wybierane przez tysiące klientów. Słowem – to naprawdę miły Akcent na każdym stole i na każdą okazję.

Otocz się subtelnym urokiem platyny

Dyskretna elegancja zastawy zwiększa możliwości aranżacji posiłków i wprowadza uroczysty nastrój przy stole. Seria Platynowa Linia z kolekcji Akcent może być prawdziwą ozdobą wszelkich spotkań rodzinnych czy towarzyskich. Nowoczesny design doskonale wpisuje się w każdy wystrój wnętrz. Subtelne, ręcznie wykonane platynowe zdobienia porcelany akcentują jej jakość. Duży zestaw kawowo-obiadowy dla 12 osób składa się aż z 71 elementów, które zapewnią różne możliwości serwowania posiłków i deserów. Talerze, półmiski czy filiżanki są tutaj nie tylko naczyniami – to również ważne elementy budowania pożądanej oprawy, dobrego apetytu i znakomitego nastroju.

Udekoruj stół Złotą Różą

Istnieją motywy dekoracyjne, które zawsze będą na czasie, bez względu na najnowsze trendy. Z pewnością zalicza się do nich kształt i zdobienie w formie róży. Można je odnaleźć w popularnej kolekcji Iwona marki Chodzież. Zastawa jest niezmiennie popularna już od dziesięcioleci i ceniona przez całe pokolenia polskich rodzin. Oryginalny relief i uchwyty, które przywodzą na myśl królową kwiatów. Subtelny motyw angielskich róż – w połączeniu z dyskretnymi, złotymi zdobieniami – dominuje w linii Złota Róża. To wyjątkowy zestaw do kawy, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi porcelany i amatorowi kameralnych spotkań przy filiżance ulubionego napoju.

 

Porcelana z Chodzieży to moc tradycji, jakości i możliwości, z których warto skorzystać, by podarować sobie i swoim bliskim radość codziennych chwil. Przejdź na stronę https://porcelana.pl/marki/chodziez i znajdź zastawę stołową w najlepszym guście.