Wiosna to wyjątkowy czas, który sprzyja wspaniałym spotkaniom na świeżym powietrzu. Weekendowe przyjęcia z bliskimi, czy wykwintne obiady na tarasie mają swój niepowtarzalny urok, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią aranżację. Jeśli zastanawiasz się, który serwis będzie doskonały na tego typu uroczystości - oto kilka propozycji.

 

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

W każdym domu powinien znajdować się serwis białej porcelany! Dlaczego? To zdecydowany klasyk, idealny na wszelkiego rodzaju przyjęcia, który z pewnością posłuży długie lata. Jeśli nadal poszukujesz wymarzonej, a zarazem ponadczasowej kolekcji - przedstawiamy kilka przykładów najnowszych, porcelanowych dzieł marki Ćmielów, które oczarują zarówno domowników, jak i gości.

 

Oktawa to doskonały przykład ćmielowskiego szyku w nowej odsłonie. Projekt znakomitego artysty Mariusza Wolińskiego urzeka pięknym wyglądem i perfekcyjnym wykonaniem. Kulisty kształt i szerokie pasy żłobień tworzą unikatową kompozycję, która uwydatni większość potraw. Nie ma wątpliwości, że to kolejny ze szlachetnych produktów marki Ćmielów, który prezentuje się doskonale niezależnie od pory roku, czy okazji. Jego nietuzinkowa forma i wyważone proporcje zachwycają każdego dnia na nowo!

 

Innym serwisem, który świetnie odnajdzie się na wiosennym stole, jest Rococo Maria. Jej zamysł narodził się w XIX wieku pod nazwą Rococo Sevres. Płynne linie oraz ornamentowe dekoracje przypominające muszle, nie tylko odświeżą aranżację w wyjątkowy sposób, ale i podkreślą nietuzinkowy styl całego wnętrza. Kolekcja marki Ćmielów w otoczeniu kwitnących kwiatów i innych wiosennych dodatków stworzy urokliwy dekor, który na chwile przeniesie wszystkich do rajskiego ogrodu.

 

Tej wiosny rządzą oryginalne i delikatne rozwiązania

A co, jeśli nie biały? Miłośnicy subtelnych kolorów powinni skierować swoją uwagę w stronę kolekcji Sofia Różana. Łączy w sobie delikatne ubarwienie i oryginalny, ćmielowski styl. Jej oryginalna barwa przywołuje na myśl królewskie ogrody, pełne kwitnących róż, a reliefy w formie żłobień dodają każdemu daniu niesamowitej oprawy. Ogromnym plusem jest możliwość użycia jej w kuchence mikrofalowej, czy zmywarce, co pozwala na spokojne spędzenie czasu z bliskimi, celebrując każdą minutę, także tę po posiłku. Serwis występuje w kolorach: Sofia Biała, Sofia Złota Linia, Sofia Platynowa Linia, Sofia Różana, Sofia Księżycowa, Sofia Lazurowa, Sofia Szafirowa.Możesz wybrać odcień, który jest najbliższy Twojemu sercu.

 

Polska marka Ćmielów to ponad 230 lat tradycji i nieustającej produkcji porcelany. Stworzona z miłości do rzemiosła, dlatego nasze produkty goszczą na stołach największych miłośników porcelany. Nieustannie projektujemy nowe, wyjątkowe kolekcje, które towarzyszą wykwintnym posiłkom w najpiękniejszej oprawie, nie tylko na wiosnę. Więcej na https://porcelana.pl/kolekcja/cmielow.html