W końcu mamy to - wyczekiwane przez wszystkich lato! Ciepłe miesiące to czas nieustannej inspiracji naturą i jej przepięknymi barwami, które z każdym wschodem słońca budzą się do życia. Wyjątkowy okres sprzyja wszelkim kontemplacjom i posiłkom na świeżym powietrzu. Zastanawiacie się, jak można podkreślić go jeszcze bardziej? Nowoczesną porcelaną Ćmielów Design Studio!

 

 

Nowoczesna forma porcelany na lato i lata! 

Czy wakacje inspirują? Oczywiście i to na wyciągnięcie ręki z marką Ćmielów Design Studio! Każdy z nas marzy o tym, by posiadać w swoim otoczeniu niezwykłe i unikatowe przedmioty, które nie tylko ozdobią mieszkanie, ale i wzbudzą wiele pozytywnych  emocji. Aranżowanie przestrzeni w zgodzie z własnymi upodobaniami, to bez wątpienia duża przyjemność. Dlatego nie ograniczaj swojej wyobraźni, słuchaj wewnętrznego głosu i ozdabiaj swoje wnętrze, tak jak chcesz. Możesz bawić się nie tylko kolorami, ale dzięki porcelanie Ćmielów Design Studio, także formą. Polska marka w swojej ofercie posiada szereg innowacyjnych produktów, które z pewnością odmienią wygląd Twojego domu i pozwolą na stworzenie idealnego miejsca, w którym aż chce się być i żyć. 

 

 

Porcelanowe dzieła sztuki

Pracownia wzornicza pod przewodnictwem wybitnego artysty Marka Cecuły tworzy jedyne w swoim rodzaju produkty, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytku, ale także idealnie dopełnią wnętrza, jako oryginalna dekoracja. W ofercie możemy znaleźć szereg wazonów takich jak: Trórka, Snopek, MC, czy Pogięta, które z kwiatami lub bez tworzą niesamowite dzieło sztuki. A jeśli jesteście miłośnikami przyrody, z pewnością zachwyci Was kolekcja Natura. Oryginalny kształt nawiązujący do struktury roślin, jest artystycznym zwróceniem uwagi na naturalne środowisko, będące jedną z najpiękniejszych i nieskończonych inspiracji.

 

 

Kiedy myślimy o interesującej formie, nie można zapomnieć o  niezwykłej kolekcji Craft. Wyjątkowa seria łączy subtelność i ergonomię wypracowaną ręcznie przez najlepszych artystów, zastygając w formie porcelanowego obiektu. Kolekcja nawiązuje do tradycyjnego rzemiosła, tworząc tym samym nieocenioną wartość produktu. Innowacyjne, porcelanowe dzieła to wyjątkowe przedmioty, które świetnie podkreślą kreatywny charakter letnich spotkań przy stole. Więcej  porcelany polskiej marki Ćmielów Design Studio znajdziecie na: https://porcelana.pl/marki/cmielow-design-studio