Odkryj niepowtarzalny szyk porcelany stołowej

Każda okoliczność jest odpowiednia, by delektować się pięknem, które zapewnia ćmielowska porcelana. Jej niepowtarzalny szyk urzeka nieprzerwanie od stuleci. Niegdyś zdobiła szlacheckie stoły i komnaty monarchów, a obecnie – stoły tysięcy polskich rodzin, uświetniając każdą, mniej lub bardziej oficjalną uroczystość. Do najlepszych tradycji wspólnego celebrowania chwil
w otoczeniu pięknej zastawy stołowej nawiązuje również ćmielowski fason Astra.

 

 

Astra Ellada – wysublimowany smak na wyciągnięcie ręki

Fason Astra to porcelana marki Ćmielów, która subtelnie łączy w sobie wszystkie atuty harmonii i elegancji. Idealna forma poszczególnych naczyń wyraża się w proporcjach i subtelnych liniach. W ten sposób utrwalono ponadczasowe piękno i doskonałość. Ręcznie wykonane zdobienia są wybornym dopełnieniem porcelanowego kunsztu ćmielowskich mistrzów. Kolekcja Astra Ellada jest klasyczną propozycją marki Ćmielów, która łączy w sobie wysublimowany smak, idealne proporcje i wyrafinowane zdobienia. Uwagę przykuwa kompozycja złota i czerni, która akcentuje elegancję każdego zestawu. To iście wykwintna porcelana, która olśniewa i zachwyca. Talerze, spodki czy filiżanki z tej kolekcji to prawdziwe dzieła sztuki. Delikatna porcelana upiększona czarno-złotą dekoracją może być ozdobą każdego stołu i wnętrza. Warto również wspomnieć o jej dużej funkcjonalności i trwałości. Serwis obiadowy dla 12 osób to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się również w przypadku uroczystości z udziałem większej liczby gości. Bezkompromisowa jakość, którą zapewnia zastawa porcelanowa z linii Astra Ellada, to przepis na prawdziwą ucztę dla zmysłów.

 

 

Złota Wstęga, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

Piękno, które kryje w sobie klasyczna porcelana, ma wiele wymiarów. Do najbardziej pożądanych cech porcelany należą idealne proporcje, czystość porcelanowej bieli i złote zdobienia. Takie rozwiązanie oferuje kolekcja Astra Złota Wstęga. Zestaw jest wyjątkowo subtelny, ponadczasowy, elegancki i urzeka koneserów piękna. Te atrybuty sprawiają, że jest to kolekcja idealna do celebrowania chwil spędzanych z bliskimi. Ponadczasowe dekoracje w formie złotych pasów nadają zestawowi elegancji i blasku. Dzięki nim Złota Wstęga znakomicie się sprawdzi zarówno podczas oficjalnych uroczystości, jak i w trakcie mniej formalnych przyjęć w gronie bliskich. Klasyczne proporcje i dyskretnie zarysowane linie naczyń dopełniają niezapomnianych wrażeń estetycznych i na długo zapadają w pamięć. Podsumowując, ćmielowska kolekcja porcelany Astra Złota Wstęga, to ponadczasowa klasyka na każdą okazję.

 

 

Klasyczna, szykowna porcelana może zagościć również na Twoim stole. Aby się o tym przekonać, przejdź na stronę internetową https://porcelana.pl/kolekcja/cmielow/astra.html i odkryj nowy wymiar sprawdzonej, gustownej porcelany stołowej. Jeśli cenisz sobie ponadczasową jakość i elegancję, to produkty idealne dla Ciebie.