Ciepłe dni zachęcają do zmian w naszych czterech kątach. Oprócz dużych remontów, porządków, czy zakupionych nowych mebli warto pamiętać o małej, wielkiej rzeczy - zastawie stołowej. Porcelanowe serwisy marki Chodzież o florystycznych dekoracjach wprowadzą kwiecistą magię do Twojego wnętrza. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które z pewnością sprawdzą się na każdym stole.

 

Rodzinne spotkania w towarzystwie porcelany Chodzież

Porcelana to nieodłączny element najważniejszych uroczystości. Przekazywana z pokolenia na pokolenie gości na stołach wielu polskich rodzin. Idealna do codziennych posiłków, doskonale sprawdza się podczas różnorodnych przyjęć. Jeśli szukasz nowej zastawy, która oczaruje domowników, to przychodzimy z pomocą! Wśród szerokiej gamy produktów marki Chodzież, znajdziesz porcelanowe naczynia - rewelacyjne na każdą okazję.

Zacznijmy od nowości, czyli Yvette Kwiatowe Opowieści. Inspirowana łąką pełną kwiatów i sielskimi chwilami na wsi, subtelnie podkreśli wygląd każdej potrawy. W lecie doskonale wkomponuje się w otoczenie, natomiast w zimie będzie piękną dekoracją, która może zastąpić kwiaty. Kolejną, florystyczną propozycją, jest Iwona Złota Róża - chodzieski bestseller! Od ponad 40 lat święci triumfy popularności. Charakterystyczne, angielskie róże ze złotą dekoracją rozświetlą każdy stół w trakcie wspólnego świętowania. Talerze pięknie komponują się z wszelkimi daniami, waza jest doskonała do podania pysznych zup, a porcelana do kawy to idealne rozwiązanie dla fanów popołudniowych ploteczek przy ulubionym napoju i ciastku… Czego chcieć więcej?

 

Letni akcent na Twoim stole przez cały rok!

Rozkoszne chwile w rodzinnym domu, niekończące się rozmowy z najbliższymi i pyszne posiłki w cudownej oprawie kolekcji Akcent Letni Czar…  Jej nowoczesna forma, oparta na bazie kwadratu oraz delikatne dekoracje zauroczą gości. Fason zaprojektowany przez wybitnego artystę Mariusza Wolińskiego jest doskonałą propozycją dla osób, które cenią ponadczasowe kształty.

 

To zaledwie kilka propozycji spośród naszych licznych, chodzieskich kolekcji. Jeśli szukasz  porcelany na lata, to zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na: https://porcelana.pl/marki/chodziez.