Designerska kolekcja Limbo o nietuzinkowej formie

W projekcie autorstwa Marka Cecuły wykorzystano nowoczesne technologie i kreatywne podejście, by stworzyć niekonwencjonalne, porcelanowe elementy, które wyróżniają się zarówno współczesną estetyką, jak i funkcjonalnością.

 

Z wielką radością mamy przyjemność zaprezentować najnowszą propozycję od marki Ćmielów Design Studio. Kolekcja porcelany Limbo to wiele ciekawych rozwiązań, a wchodząca w jej skład kolorowa porcelana stanowi odzwierciedlenie modernistycznego stylu i funkcjonalności. Każdy element tej kolekcji to hołd dla nieszablonowych rozwiązań. 

 

 

 

Co wyróżnia kolekcję kolorowych kubków z kolekcji Limbo?

Matowa powierzchnia zestawu Limbo, utrzymana w formie geometrycznej konstrukcji, tworzy dynamiczną formę i nieszablonowy charakter każdego elementu. Wzornictwo tej kolekcji to kreatywna gra formy, kształtów i przede wszystkim kolorów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przywitać wiosnę w swoim domu i dodać świeżych barw do aranżacji wnętrz.

 

W kolekcji  kolorowych kubków porcelanowych wybór odcieni jest niezwykle bogaty. Od intensywnych zieleni i niebieskiego po delikatne odcienie pudrowym różu, jasnoszarego, kończąc na graficie i ceglastym. Każdy miłośnik designu będzie mógł wybrać kolor najbardziej pasujący do własnych upodobań. Dla osób, które cenią sobie klasyczne kolory, dostępne są także kubki w wersji białej ze szkliwionym wykończeniem.

 

 

 

 

Co znajdziemy w nowej ofercie marki Ćmielów Design Studio?

 

Kolekcja Limbo zawiera kilka elementów. Wśród kreatywnych rozwiązań dostępnych w ofercie znajdziecie kubki w dwóch pojemnościach – 100 ml i 480 ml. Idealne rozwiązanie dla osób, które kochają delektować się swoim napojem na dłużej, ale i również dla tych z Was którzy wolą wypić małą kawkę na szybko.

 

Kolejny element kolekcji, który jest już w sprzedaży to biały, szkliwiony dzbanek o pojemności 1,8 litra, który może pełnić wiele funkcji. Jest to nie tylko idealne naczynie na orzeźwiające napoje w upalne dni, ale także designerski wazon, który pomieści bukiet kwiatów, wprowadzając do domu niepowtarzalną aurę. Niedługo w ofercie sklepu www.porcelana.pl pojawią się także inne wersje kolorystyczne tego elementu.

 

 

Powiększ swoją kolekcję porcelany o nowoczesne rozwiązania

 

Każdy element kolekcji Limbo pakowany jest indywidualnie. Możliwość dowolnego dobierania kolorów pozwala na tworzenie unikalnych kompozycji, które idealnie odzwierciedlą Wasze indywidualne gusta. Kolorowe kubki porcelanowe to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla miłośników organizowania przestrzeni według własnych upodobań, ale również szansa na stworzenie kompozycji kolorystycznych, które znakomicie wpiszą się w charakter Twojego wnętrza.

 

Porcelana marki Ćmielów Design Studio to nie tylko kolorowe kubki porcelanowe. To nowy wymiar innowacyjności, otwartości i pasji do tworzenia pięknych produktów do codziennego użytku. Ta designerska kolekcja przyciąga wzrok swoim odważnym stylem i wprowadza do domu nowy, oryginalny wymiar doznań estetycznych. Porcelana staje się w ten sposób odzwierciedleniem wyjątkowego gustu jej właściciela. Spraw, aby kolorowa paleta porcelany Limbo ożywiła Twoje wnętrze, dodając mu nowoczesnego charakteru – link do kolekcji