Porcelanowe kubki z kolekcji Nectar od marki Ćmielów Design Studio to doskonałe połączenie elementów klasycznej, ćmielowskiej porcelany z nowoczesnym designem. Seria urzeka niepowtarzalnym stylem oraz starannie dopracowanymi detalami.

 

Kolekcja Nectar, Ćmielów Design Studio

Porcelana od marki Ćmielów Design Studio od lat zachwyca miłośników doskonałego rzemiosła. Kolekcja Nectar to harmonijne połączenie elementów charakterystycznych dla klasycznych projektów marki Ćmielów ze współczesnymi trendami. Co sprawia, że seria ta jest tak wyjątkowa?

Kubki porcelanowe o synkretycznym fasonie

Autorem serii Nectar jest Marek Cecuła, który projektując kolekcję, postanowił w spójny sposób połączyć historyczne detale i współczesne trendy. Forma samego kubka jest prosta, smukła i wysoka, co nadaje mu bardzo nowoczesny wygląd. Ucho natomiast zostało zaprojektowane już w latach 30. XX wieku i było elementem klasycznych filiżanek produkowanych przez Fabrykę Porcelany Ćmielów.

Połączenie nowoczesnego kształtu z dekoracyjnym detalem w postaci ucha sprawia, że kubek Nectar jest zarówno elegancki, jak i pełen ponadczasowego uroku. Seria doskonale wpisuje się w filozofię marki, która w swoich kolekcjach potrafi w harmonijny sposób łączyć wiele stylów.

 

Kolekcja Nectar, Ćmielów Design Studio

Wyjątkowy projekt dostępny w wielu kolorach

Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie porcelanowych kubków do indywidualnych preferencji oraz wystroju wnętrza. Niezależnie od tego, czy wolisz klasyczną biel, czy bardziej wyraziste odcienie – w kolekcji Nectar z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

W serii znajdują się kubki z porcelany w następujących kolorach: białym – który jest szkliwiony całościowo – oraz różowym, niebieskim, szarym, migdałowym, czarnym, ceglastym i zielonym – wykonane z porcelany szkliwionej wewnątrz oraz matowej z zewnątrz.

 

Kolekcja Nectar, Ćmielów Design Studio

Każdy z porcelanowych kubków ma pojemność 450 ml, przez co będzie idealnie nadawał się do serwowania herbaty, dużej kawy, kakao lub czekolady

Zobacz wszystkie porcelanowe kubki z kolekcji Nectar.