W ostatnich latach kuchnia Dalekiego Wschodu robi prawdziwą furorę w Europie. Również w Polsce ma swoich gorących zwolenników, którzy doceniają bogactwo jej smaków i moc możliwości kulinarnych. Aby w pełni zaangażować się w dalekowschodnie inspiracje kuchenne, warto zadbać również o iście japońską estetykę stołu. Jest to możliwe z zestawami Sushi Zen firmy Ćmielów Design Studio.

Tradycyjna kuchnia azjatycka w nowoczesnej oprawie

Korzenie sushi podobno sięgają jeszcze starożytności, jednak to popularne danie w formie, jaką znamy, stworzono na przełomie XVIII i XIX wieku. Nie jest to zatem najstarsza propozycja kulinarna kuchni azjatyckiej, niemniej – bardzo popularna i zdrowa. Obecnie sushi w dziesiątkach wariantów jest dostępne w licznych restauracjach, a gotowe dania można nabyć nawet w sklepach spożywczych. Od lat sushi coraz częściej gości też w tysiącach nowoczesnych, polskich domów. Coraz więcej osób dba również o to, by spożywaniu tej potrawy towarzyszyła wyjątkowa oprawa, którą zapewnia nowoczesna porcelana. W tym wypadku zdecydowanie warto zwrócić uwagę na zastawę firmy Ćmielów Design Studio.

Klasyczna stylistyka na co dzień

Projektanci z Ćmielów Design Studio tworzą nową jakość polskiej porcelany, która, nawiązując do najlepszych wzorców sprzed wieków, zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami. Niebanalne, odważne i oryginalne projekty są wyrazem form, które powinna prezentować współczesna porcelana. Podobnie jest w przypadku kolekcji Sushi Zen. Wysokiej jakości porcelanowe naczynia utrzymane są w klasycznej stylistyce dalekowschodniej. Japońska estetyka ujęta w ramy codziennej użyteczności sprawia, że kulinarna uczta staje się prawdziwym celebrowaniem chwili. Każdy zestaw do sushi tworzą: miseczka, podstawka pod pałeczki oraz tacka. Można nabyć zestaw w wersji dla dwóch osób, jak również dla jednej osoby. To świetna propozycja na jakościowy prezent dla każdego miłośnika japońskiej kuchni.

Estetyka i jakość bez kompromisów

Sushi Zen zaprojektowano w klasycznych kolorach, czyli czerni i bieli, co jest zgodne ze współczesnymi trendami wystroju wnętrz. Biała porcelana może być prawdziwą ozdobą stołu i kuchni, podobnie jak czarne naczynia. Warto zwrócić uwagę na spójne połączenie szkliwionych i matowych powierzchni, co podkreśla walory wizualne zestawu. Wysokiej jakości porcelana, z której słyną projekty marki Ćmielów Design Studio, spełni oczekiwania osób, które nie uznają w tym względzie kompromisów.

Szukasz oryginalnej zastawy stołowej, która dopełni dalekowschodnią ucztę kulinarną? A może brakuje Ci pomysłu na oryginalny i trafiony prezent dla miłośnika kuchni japońskiej? Przejdź na stronę https://porcelana.pl/kolekcja/cmielow-design-studio.html i przekonaj się, że Sushi Zen to propozycja, która na pewno przypadnie Ci do gustu. Sprawdź również inne kolekcje Ćmielów Design Studio i poznaj awangardę polskiej porcelany.