Porcelana to nie tylko niesamowite produkty do serwowania posiłków, ale także doskonałe dodatki do wnętrz. Kiedyś dostępna dla nielicznych, zwana ,,białym złotem”, dziś cieszy się ogromną popularnością. Piękne naczynia marki Ćmielów są wspaniałym tłem podczas wyjątkowych spotkań. Poniżej przedstawiamy Państwu nasze propozycje, które z pewnością odnajdą się na każdym stole.

Wystawna kolacja w wyjątkowej oprawie

Kameralny wieczór w blasku świec, pyszne potrawy i niekończące się rozmowy…Czego chcieć więcej? Oczywiście pięknego serwisu, który będzie idealnym towarzyszem wykwintnych dań. Kolekcja Bolero Złota Linia jest kwintesencją nieprzemijającego piękna porcelany. Płynność linii i inspiracja naturą nawiązują do rokokowej estetyki. Do uroczystego posiłku sprawdzi waza z tej kolekcji - gustowne rozwiązanie, ułatwiające podanie zupy serwowanej w talerzach większej liczbie osób.

A na deser proponujemy…

Po znakomitej kolacji czas na coś słodkiego! Pyszne przyjemności najlepiej smakują z ulubionym napojem. Wszystkich fanów kawy lub herbaty zachęcamy do zerknięcia na porcelanowy garnitur - Astra Ellada. Wysublimowany fason o bogatych, ornamentowych zdobieniach sprawia, że na chwilę mogą Państwo przenieść się na dwory monarchów. Połączenie czerni z wysokokaratowym złotem jest kwintesencją ćmielowskiej estetyki!

To zaledwie kilka propozycji spośród szerokiej gamy naszych produktów. Porcelanowe serwisy obiadowe, czy zestawy do kawy są nie tylko luksusowe, ale również praktyczne. Od teraz wytworne spotkania mogą zachwycać jeszcze bardziej. Piękno, z którego słynie porcelana Ćmielów, a także mistrzowski kunszt i praca ludzkich rąk sprawiły, że nasze liczne kolekcje gościły na dworach monarchów oraz w salonach naszych wybitnych rodaków. Dziś, dzięki szlachetnej formie i wyśmienitym zdobieniom, mogą stać się prawdziwą ozdobą także i Państwa stołów – zapraszamy do świata, który łączy historyczne fasony i zjawiskowe zdobienia, pielęgnując tym samym tradycję polskiego wzornictwa! Pełna oferta marki Ćmielów dostępna jest na https://porcelana.pl/marki/cmielow