Azja na talerzu – zestaw do sushi od Ćmielów Design Studio

Sushi – mała, kolorowa bomba smaków, która nie tylko zdobyła serca smakoszy na całym świecie, ale także stała się symbolem japońskiej kultury kulinarnej. W ofercie Ćmielów Design Studio nie mogło zabraknąć propozycji dla wielbicieli tej azjatyckiej potrawy.

Sushi – jaka jest historia tej potrawy?

 

To niezwykle popularne na całym świecie azjatyckie danie jest odzwierciedleniem głęboko zakorzenionych tradycji. Początki sushi sięgają VII wieku, a pierwotnie była to metoda konserwowania ryb, które przechowywane w ryżu dłużej mogły utrzymać swoją świeżość. Z biegiem czasu, ten prosty sposób konserwacji przekształcił się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych  potraw na całym świecie. Surowa ryba lub owoce morza, słodki ryż i rozmaite dodatki łączą się w harmonijny sposób, zadowalając najbardziej wymagających smakoszy. Każdy kęs sushi to spotkanie z niezwykłą intensywnością smaków.

 

 

Estetyka podawania sushi jest nie mniej ważna niż jego smak. Japończycy kładą duży nacisk na prezencję potrawy, stawiają na dobrej jakości zestawy do podawania sushi, starając się zachować równowagę kolorów, kształtów i tekstur. Dodatkowymi ozdobnymi elementami mogą być kwiaty sakury czy wachlarze z liści bambusa.

 

Zestaw do podawania sushi, który idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze

Zestaw do sushi z kolekcji Sushi Zen to odzwierciedlenie dobrego stylu w wyjątkowej formie. Starannie zaprojektowane talerze, miseczki i tworzą kompleksowy zestaw, który pięknie eksponuje azjatyckie potrawy.

Zestaw do podawania sushi od marki Ćmielów Design Studio to połączenie doskonałego designu, funkcjonalności i najwyższej jakości porcelany, stworzonej specjalnie z myślą o miłośnikach japońskiej kuchni. Kolekcja została starannie zaprojektowana, tak aby podkreślić estetykę potraw, jednocześnie zapewniając praktyczne i wygodne użytkowanie zestawu do sushi.

Zestawy z kolekcji Sushi Zen składają się z różnych elementów – szkliwionych i matowych. Zastosowanie różnych rodzajów szkliwień stwarza kontrast między gładką, lśniącą powierzchnią a satynową, subtelną fakturą – co nadaje kolekcji nowoczesny charakter.

 

Zaskocz swoich gości nowoczesną porcelaną do sushi od marki Ćmielów Design Studio

Dzięki propozycji od marki Ćmielów Design Studio  możemy przenieść się w kulinarną podróż do serca Japonii. Kolekcja Sushi Zen staje się symbolem szacunku dla tradycji, precyzji wykonania i otwartości na poznawanie nowych smaków. To oryginalne połączenie historii i estetyki, której doświadczanie to prawdziwa uczta dla zmysłów i prawdziwa ceremonia. 

 

Odkryj smak Japonii na swoim stole, dzięki wyjątkowej kolekcji Sushi Zen. Przenieś swoje doświadczenie kulinarne na wyższy poziom, dzięki porcelanie od marki Ćmielów Design Studio.