Udany poranek może być najlepszą receptą na doskonały nastrój w ciągu całego dnia. Dlatego warto podjąć starania, by poprawić sobie humor już przy śniadaniu. Smaczny i wartościowy posiłek to jednak nie wszystko – liczy się również wygląd naszego stołu. Dbając o jego aranżację, dostarczamy wrażeń, które pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Porcelana marki Chodzież zapewnia wiele możliwości, by dobrze zacząć dzień i cieszyć się ze wspólnych chwil.

Dodaj życiu smaku i koloru

W kolekcji City można znaleźć inspirujące, a przede wszystkim – przykuwające uwagę zestawy talerzy, które wyróżniają się oryginalnymi, inspirującymi kolorami. Ciemna barwa kolorystyczna zestawu Pieprz nawiązuje do najpopularniejszej przyprawy świata. Zestaw talerzy dla 6 osób umożliwia nieprzeciętne możliwości skomponowania ulubionych dań i dostarcza wielu wrażeń wzrokowych. Uwagę przyciąga też linia City Szafran, której głęboki kolor przywodzi na myśl szlachetną, pożądaną przyprawę wraz z jej korzennym smakiem i tajemniczą nutą goryczy. Z kolei City Cynamon urzeka subtelnym brązem, który kojarzy się z ulubionymi smakami. Miłośnicy delikatnych odcieni zieleni z pewnością docenią linię City Szałwia i wykorzystają liczne możliwości dekorowania stołu w swoich ulubionych kolorach. Warto nadmienić, że wszystkie zestawy są ręcznie malowane i trwałe. Z powodzeniem mogą dostarczać codziennej radości przez wiele lat.

Otocz się kwiatami przy stole

Nic tak nie poprawia nastroju, jak kontemplowanie piękna przyrody. A gdyby codziennie dekorować stół kwiatami, ciesząc się bogactwem naturalnych barw? Z kolekcją Yvette marki Chodzież jest to możliwe! Linia Kwiatowe Opowieści to zestaw kawowy dla 6 osób, który urzeka delikatnością kształtów, a zarazem funkcjonalnością i jakością wykonania. Florystyczne zdobienia przywołują na myśl najlepsze wspomnienia chwil na łonie natury, co w oczywisty sposób poprawia nastrój już od samego rana. Czarujący motyw kwiatów znajdziemy też na filiżankach, dzbankach czy talerzach takich linii, jak Malwina, Letni Powiew i Kwitnąca Łąka. A zatem naturalne piękno zawsze możemy mieć na wyciągnięcie ręki!

Czy znasz własny, niezawodny sposób, by zacząć dzień z dobrym nastrojem przy stole? Przejdź na stronę https://porcelana.pl/marki/chodziez i przekonaj się, że chodzieska porcelana to moc możliwości, by poprawić sobie samopoczucie już od pierwszych chwil poranka.