Świętowanie jest prawdziwą ozdobą naszego życia, odskocznią od codzienności. Nieważne, co celebrujemy; istotne jest to, że towarzyszą nam emocje, przeżycia i wspomnienia, które zapamiętamy na długo. Dlatego warto postarać się, by każda chwila przebiegła w szczególny sposób. Świętując przy stole, zadbajmy więc o niepowtarzalny nastrój i oprawę. Niezawodnie pomoże w tym porcelana marki Chodzież.

Tysiące okazji, by cieszyć się życiem

Świętowanie to nie tylko obchodzenie ważnych rocznic czy tradycyjnych świąt. Nawet drobne, codzienne okazje do przejawiania radości powinny skłaniać nas do cieszenia się życiem, a więc celebrowania każdej miłej chwili. Zastawa porcelanowa marki Chodzież pomoże nam się w tym odnaleźć, a jednocześnie uprzyjemni każdy z takich momentów. Kolekcja Dalia to m.in. filiżanki, kubki i talerze, które odnajdą się na każdym stole. Trwała, a jednocześnie piękna i funkcjonalna szkliwiona porcelana została zaprojektowana z myślą o aktualnych potrzebach jej użytkowników. Klasyczne, opływowe kształty i zaokrąglone krawędzie nadają kolekcji walorów uniwersalności. Będzie więc ona znakomitym dopełnieniem aranżacji różnych stołów – nowoczesnych i klasycznych. I może oczywiście służyć podczas różnorodnych uroczystości, umilając nastrój świętowania.

Ciesz się chwilami i kolorami

Najnowsza linia szkliwionej, kolorowej porcelany stołowej sprawia, że jeszcze łatwiej można dobrać odpowiednią zastawę do okoliczności. A to najlepszy sposób, by jeszcze pełniej cieszyć się każdą chwilą, w towarzystwie ulubionych kolorów. Do wyboru mamy aż pięć barw, z których każda ma swój niepowtarzalny urok. Dalia Melodia to niezaprzeczalne i modne piękno pudrowego różu. Z kolei Dalia Gracja jest utrzymana w kolorystyce szarości, która świetnie sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach stołów. Subtelne odcienie wanilii to atut serii Dalia Delicja, która może być idealną zastawą do serwowania deserów, choć nie tylko. Dalia Poezja urzeka natomiast błękitem, który może zarówno skłaniać do refleksji, jak i pobudzać zmysły. To samo można powiedzieć o zestawie Dalia Fantazja, którego kojący odcień zieleni będzie optymalnym uzupełnieniem każdego przysmaku.

Dalia – od święta i na co dzień

Ponadczasowy design kolekcji Dalia przykuwa uwagę i zawsze trafia w gust. Oryginalny relief dodaje zastawie szyku i subtelności. Z całą pewnością jest to nowoczesna porcelana, która stworzy wyborną oprawę dla mniejszego i większego świętowania. Co istotne, poszczególne elementy kolekcji można kupować na sztuki, a tym samym – łączyć ze sobą kolory i tworzyć zaskakujące lub harmonijne połączenia. Każdy może stworzyć własną, niepowtarzalną wersję odświętnej zastawy stołowej, a jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku wyobraźnia. A zatem – do dzieła!

Czy masz swój ulubiony sposób na świętowanie? A może dopiero poszukujesz sposobu na to, by celebrować wyjątkowe chwile we własnym stylu? Przejdź na stronę https://porcelana.pl/kolekcja/chodziez.html, gdzie znajdziesz bogatą ofertę wyborów porcelanowych marki Chodzież i wybierz kolekcję, która najbardziej przypadnie Ci do gustu.