Każdy z nas lubi dostawać wyjątkowe prezenty. Wyzwanie pojawia się wtedy, kiedy to my mamy wybrać oryginalny upominek dla kogoś innego. Jeśli nie macie pomysłu, co kupić bliskim, to może znajdziecie go w produktach marki Ćmielów Design Studio - czeka tu na Was nowoczesna porcelana!

 

Polska porcelana Ćmielów Design Studio spełni oczekiwania wielbicieli współczesnej sztuki, ręcznego rzemiosła, a także innowacyjnego designu. Niezwykłe projekty polskiej marki łączą funkcjonalność ze zjawiskowym wyglądem. Produkty porcelany Ćmielów Design Studio doskonale sprawdzą się dla osób, które są wrażliwe na piękno, doceniają artystyczną twórczość i kreatywne podejście do przedmiotów codziennego użytku.

 

Nowoczesna porcelana na urodziny

Urodziny to wspaniały moment w życiu każdego człowieka, a także dodatkowa okazja do obdarowywania. Jeśli szukacie kreatywnych pomysłów na prezent, to jedną z propozycji może zostać kolekcja Pogięta. Przypomina kształtem pognieciony papier lub zgniecioną blachę. Dzięki przedmiotom Ćmielów Design Studio każdy posiłek i napój nabierze nowego wymiaru. Dodatkowo innowacyjne kubki z tej samej serii mogą służyć nie tylko do picia, ale również jako kreatywne organizery na przykład na długopisy czy pędzle. 

 

Jeśli natomiast wśród Waszych przyjaciół są fani kuchni azjatyckiej, to z  pewnością porcelana do Sushi Zen będzie dla nich trafionym podarunkiem. Japońska estetyka przeniesiona na użytkowe formy porcelanowe stanowi niezwykłe tło do potraw pochodzących z kraju kwitnącej wiśni.

 

A co powiecie na oryginalny garnitur do kawy? Serwis System będzie doskonałym prezentem np. dla ślubnej pary. Od tej pory wspólne chwile spędzone przy filiżance małej czarnej nabiorą nowoczesnego wymiaru. Kolekcja System powstała przy użyciu nowych technik modelowania oraz wydruków 3D i CNC, wzbudzając zachwyt wielbicieli innowacji. Dodatkową zaletą kolekcji  System jest to, że rowki filiżanki idealnie pasują do spodka, dzięki czemu zestaw jest stabilny i komfortowy w użytkowaniu.

 

Gdzie kupić porcelanę Ćmielów Design Studio?

Kreatywną porcelanę Ćmielów Design Studio można kupić stacjonarnie w naszym Salonie Firmowym w Ćmielowie przy ul. Ostrowieckiej 45 oraz  u naszych partnerów, których listę znajdziecie tutaj: https://porcelana.pl/kontakt/.

Nasz Salon Firmowy w Ćmielowie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, a także w soboty w godzinach 9:00 - 14:00.  Zachęcamy również do sprawdzenia aktualnej oferty produktów w sprzedaży interenetowej na: https://porcelana.pl/marki/cmielow-design-studio.