Wybór niebanalnego prezentu dla bliskiej osoby bywa nie lada wyzwaniem, prawda? Zdarza się, że szukamy czegoś klasycznego, niepowtarzalnego, ale jednocześnie eleganckiego i funkcjonalnego.… Z pomocą przychodzi nowoczesna porcelana tworzona w pracowni Ćmielów Design Studio.

Pomysły na prezenty dla miłośników kawy i… dobrego smaku

Aromat ulubionej kawy to zapach, któremu trudno się oprzeć – wie to każdy wielbiciel tego pobudzającego napoju. Szukając upominku, dzięki któremu celebrowanie tak wyjątkowych chwil, zyska zupełnie nowy wymiar, warto zwrócić uwagę na Filiżanki XL.  Ich pojemność 500 ml docenią wszyscy, którzy cenią długie chwile otulone kawowym lub herbacianym aromatem. To nie tylko przedmioty codziennego użytku, ale także pełne koneserskiego kunsztu dzieła współczesnej sztuki użytkowej. Filiżanka XL dostępna w pięciu niebanalnych wersjach kolorystycznych jest idealnym pomysłem na prezent!

A co powiecie, na podarek wręczany z myślą o wspólnych porankach przy kawie i popołudniach we dwoje? Zestaw prezentowy z kolekcji Cosmopolitan może okazać się trafioną propozycją. W jego skład wchodzą dwie gustowne filiżanki oraz dwa spodki w styllu Mix&Match pozwalającej łączyć różne wzory porcelany. Całość w wyważony sposób nawiązuje do eklektycznej estetyki i łączy klasyczne piękno jakim wyróżnia się porcelana premium z kunsztem ręcznie malowanych zdobień.

Nowoczesna porcelana z myślą o spotkaniach w większym gronie

Święta to także czas na delektowanie się pełnymi magii chwilami wśród najbliższych. Propozycją, która idealnie odnajdzie się w roli gwiazdkowego upominku mogą być zestawy porcelany Qubus I i Qubus II, które w ikoniczny sposób nawiązują do mondrianowskiego stylu. Projekt wybitnego artysty, Marka Cecuły, to nowatorskie spojrzenie na sztukę użytkową. Dzięki niej momenty spędzane w towarzystwie bliskich i ulubionej kawy lub herbaty oferują również  artystyczne doznania! Oba zestawy, z uwagi na nieregularny fason, zachęcają do zabawy formą i kolorem.

Wśród projektów dostępnych w ofercie pracowni Ćmielów Design Studio dostępne są również niebanalne zestawy obiadowo-kawowe. Ich niepowtarzalny styl wpisze się w gusta koneserów nowatorskich rozwiązań, dzięki którym innowacyjna porcelana zyska wielu zwolenników. Ciekawym przykładem, który warto wziąć pod uwagę, planując listę świątecznych upominków, jest kolekcja Folk Fusion. Na tle szlachetnej bieli odnajdziemy zdobienia inspirowane ponadczasowymi motywami ludowymi Polski, Norwegii czy Holandii.

Zaskakujące upominki od Ćmielów Design Studio czyli sztuka jako prezent

Trudno mówić o świątecznych upominkach bez kontekstu gwiazdkowych niespodzianek. Dzięki nieszablonowemu podejściu do sztuki, z którego słyną artyści realizujący projekty w pracowni Ćmielów Design Studio, znalezienie zaskakującego prezentu nie musi być wyzwaniem. Idealnym przykładem będzie kolekcja Kostki i tworzące ją solniczka oraz pieprzniczka, których forma przybrała nieco zabawną postać… kostek do gry. Inną, jednak nie mniej oryginalną prezentową propozycją będzie porcelana z kolekcji ZZ. W tym przypadku duet solniczki i pieprzniczki poszerzony został o porcelanowe pojemniki na oliwę i ocet, a całość posiada nieregularną formę. Natomiast dla wszystkich, którzy tęsknią za czarem letnich dni, dobrym pomysłem na gwiazdkowy upominek może okazać się Wazon Snopek. Jego złożona z sześciu porcelanowych, połączonych silikonowym pierścieniem rurek forma zachęca do interakcji z przedmiotem. Za każdym razem może przybierać nieco inny kształt, stając się prawdziwą ozdobą wnętrza.

Porcelanowe dzieła sztuki tworzone w zaciszu pracowni Ćmielów Design Studio niezmiennie zachwycają koneserów i wielbicieli innowacyjnego wzornictwa. Oferta nietuzinkowej porcelany kryje w sobie ogromny potencjał, który docenią nie tylko niestrudzeni poszukiwacze wyjątkowych świątecznych upominków, ale i sami obdarowani! Więcej na: https://porcelana.pl/kolekcja/cmielow-design-studio.html