Klasyczna porcelana nigdy nie wychodzi z mody – kolekcja Classic

Od 1969 roku marka Lubiana produkuje najwyższej jakości porcelanę, która zdobi stoły zarówno w domach prywatnych, jak i w ekskluzywnych restauracjach. W tym artykule przyjrzymy się bliżej jednej z często wybieranych przez konsumentów kolekcji – Classic.

 

Uniwersalna i klasyczna porcelana

 

Kolekcja Classic marki Lubiana to wyjątkowe połączenie tradycyjnej elegancji z nowoczesnym wzornictwem. Charakteryzuje się ona kwadratowymi kształtami oraz delikatnie zaokrąglonymi krawędziami, co nadaje porcelanie unikalny i stylowy wygląd.

Wykonana z najwyższej jakości materiałów, idealnie sprawdza się zarówno
w codziennym użytkowaniu, jak i podczas specjalnych okazji. Kolekcja na www.porcelana.pl obejmuje zestaw obiadowo-kawowy oraz komplety talerzy dla sześciu osób – wszystkie w klasycznym białym kolorze, przystosowane do mycia w zmywarce i używania w mikrofalówce.

 

Stylowe zestawy na każdą okazję

 

Prostota i elegancja kształtów sprawiają, że każdy element tej kolekcji prezentuje się wyjątkowo stylowo i nowocześnie. Linie są subtelne, a zarazem zdecydowane, co nadaje porcelanie unikalny, ponadczasowy wygląd. Dzięki temu kolekcja Classic doskonale komponuje się zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych aranżacjach stołu.

W zestawie obiadowo-kawowym znajduje się 30 elementów spójnych ze sobą elementów. Dokładny spis zestawu znajduje się poniżej.

  • 6 talerzy głębokich (18,5 cm): Talerze charakteryzują się prostą linią i nowoczesnym wyglądem, jednocześnie zachowując klasyczną estetykę. Doskonale sprawdzą się do serwowania zup, kremów, gulaszów i innych potraw
    z sosem. Ich głębokość zapobiega rozlewaniu się potraw.
  • 6 talerzy deserowych (21,5 cm): Talerze deserowe charakteryzują się eleganckim, kwadratowym kształtem z delikatnie zaokrąglonymi rogami. Idealnie sprawdzą się do serwowania deserów, takich jak ciasta, owoce, lody i puddingi. Ich mniejszy rozmiar sprawia, że są idealne na słodkie zakończenie posiłku.
  • 6 talerzy płytkich (27 cm): Talerze o prostym i minimalistycznym kształcie. Dzięki płytkiej formie i szerokiej powierzchni, talerz pozwala na estetyczne rozmieszczenie potraw, co sprzyja atrakcyjnej prezentacji jedzenia. Nadadzą się do serwowania wielu różnorodnych dań – m.in. mięs, makaronów i ryb.
  • 6 filiżanek (280 ml) i 6 spodków (15cm): Szczególną uwagę przyciągają filiżanki o łagodnie zaokrąglonym korpusie w zestawie z charakterystycznym, kwadratowym spodkiem. Doskonale sprawdzą się do serwowania zarówno kawy, jak i herbaty.

Na stronie www.porcelana.pl dostępny jest także klasyczny zestaw talerzy – bez filiżanek oraz spodków. Rozbudowany asortyment kolekcji znajduje się z kolei na stronie internetowej – Lubiana Hurt.