Jaki powinien być idealny prezent biznesowy? Czym obdarować ważną dla nas osobę?

 

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa i ilekroć stoimy przed tym dylematem, zastanawiamy się co wybrać aby uhonorować naszego partnera biznesowego a jednocześnie trafić w jego gust. Ważny jest też powód wręczania prezentu. Z reguły są to święta lub różne wydarzenia takie jak rocznice- osobiste lub firmowe.

 

Jedno jest pewne, powinna to być rzecz elegancka i jednocześnie oryginalna. Dobrze będzie jeśli prezent dopasujemy do preferencji osoby obdarowywanej. Dużo łatwiej będzie dokonać wyboru jeśli będziemy dobrze znali  upodobania i zainteresowania tej osoby oraz wiedzieli czym się na co dzień otacza.

Przy poszukiwaniu idealnego prezentu z pomocą przychodzi nam jedna z najstarszych fabryk porcelany w Europie, znajdująca się w Ćmielowie. Marka Ćmielów od ponad 230 lat z ogromną pasją tworzy swoje unikatowe wyroby, które goszczą na stołach znamienitych osób na całym świecie.

 

Wśród obdarowywanych są koronowane głowy, prezydenci i premierzy państw na całym świecie oraz przedstawiciele świata kultury, sztuki, polityki oraz biznesu. W ofercie marki Ćmielów znajdziemy ręcznie wykonywane figurki porcelanowe, szachy, wazony, eleganckie zestawy do kawy i herbaty oraz kolekcjonerskie filiżanki i kubki z limitowanych kolekcji. Wśród nich są: figurka Markiza, wazon liść, serwis do kawy z kolekcji Kula i Płaski oraz jubileuszowa kolekcja filiżanek. Porcelana wykonywane jest ręcznie na indywidualne zamówienie i sygnowana specjalnymi numerami. Dodatkowo na indywidualne życzenie w fabryce można zamówić okolicznościowy napis.

Dedykacje, herby czy inicjały nanoszone są na wyrobach ręcznie z użyciem wysokiej jakości złota lub platyny. W taki oto sposób uzyskujemy ponadczasowy elegancki i spersonalizowany prezent biznesowy na każdą okazję.