Dyskretny urok złota na Twoim stole

Poszukując sprawdzonych rozwiązań w zakresie stylowej porcelany stołowej, warto sięgać po zdobienia, które już od lat budzą podziw. Z całą pewnością zaliczają się do nich motywy złota. Od zawsze nadają one dyskretnego uroku zastawie i komponują się z każdym rodzajem wnętrza. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji Kamelia marki Chodzież. Warto ją poznać, by się przekonać, że złoto na stole nigdy nie traci swojego czaru.

 

Postaw na Złotą Linię

Już od stuleci złoto jest symbolem bogactwa, władzy i dobrobytu. Przed wiekami było ono atrybutem monarchów i elit ówczesnego świata. We współczesnych czasach również trudno oprzeć się podobnym skojarzeniom, a zdobienia złotem zawsze są w dobrym guście. Porcelana stołowa ze złotymi motywami kojarzy się z szykiem i klasą. To samo można powiedzieć o porcelanie marki Chodzież. Wizytówką serii Złota Linia z kolekcji Kamelia są subtelne złocenia, które w połączeniu ze smukłymi kształtami naczyń tworzą efektowną całość. Ręcznie wykonywane zdobienia niewątpliwie przykuwają uwagę i nadają naczyniom szlachetności. Trzeba jednak wspomnieć, że kolekcja Kamelia to również bardzo praktyczna porcelana stołowa. Przykładem może być serwis obiadowy dla 12 osób, w skład którego wchodzą 44 różne elementy: płytkie i głębokie talerze, półmiski, sosjerki i salaterki. Gustowny komplet może stworzyć prawdziwą oprawę każdej uroczystości. Warto więc postawić na Złotą Linię, by zapewnić swoim gościom nie tylko szczególne odczucia kulinarne, ale i estetyczne.

 

Klasyczna biel, której trudno się oprzeć

Porcelana marki Chodzież to również klasyczna biel. Trudno jej się oprzeć, a najlepszym dowodem może być to, że ma ona swoich miłośników na całym świecie. Należy podkreślić, że biała porcelana zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji potraw i stołu. Kolekcja Kamelia Biała marki Chodzież charakteryzuje się smukłymi kształtami, które nawiązują do dawnych form zastawy stołowej. Dostojny charakter tej linii podkreśla subtelny relief. Łagodne, klasyczne kształty sprawiają, że całość zyskuje szykowny charakter, który musi sprawiać dobre wrażenie. Kamelia Biała znakomicie sprawdzi się zarówno na oficjalnych uroczystościach, jak i na mniej formalnych przyjęciach. To klasyczna biała porcelana o dużych walorach użytkowych i podwyższonej trwałości. Bez trudu odnajdzie się ona w nowoczesnej kuchni. Co istotne, wszystkie naczynia można myć myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz, by na Twoim stole zagościł dyskretny urok złota, czy raczej klasyczna biel stołowej porcelany, zawsze dokonasz słusznego wyboru. Porcelana stołowa marki Chodzież to sprawdzone i cenione rozwiązania, które sprawdzą się również w Twoim domu. Wejdź na stronę https://porcelana.pl i wybierz fason, który najbardziej Ci odpowiada.