Nowoczesna kuchnia to odpowiednia zastawa porcelanowa – tło dla eksperymentów kulinarnych i aranżacji stołu, które zachwycą każdego gościa. Doskonale rozumie to marka Chodzież. Podążając z duchem czasu, już od lat oferuje znakomite rozwiązania w zakresie porcelany stołowej, które cenią sobie całe pokolenia Polaków. Dobrym przykładem jest kolekcja Akcent, w której stylowa nowoczesność łączy się ze współczesnym minimalizmem.

Akcent na nowoczesność

Nowoczesna porcelana stołowa musi się cechować niebanalnymi formami, które będą inspirować do kreowania prawdziwych dzieł sztuki na talerzach i półmiskach. Warto zaznaczyć, że zastawa stołowa spełniająca definicję nowoczesności powinna być też trwała, funkcjonalna i praktyczna. To wszystko można powiedzieć o kolekcji Akcent marki Chodzież. Kwadratowe talerze o łagodnie załamanych krawędziach idealnie wpisują się w kanony nowoczesnej kuchni. Klasyczna biel porcelany, w połączeniu ze współczesną formą, to optymalny przepis na udane eksperymenty kulinarne, które zadowolą wszystkie zmysły.

Dyskretny urok minimalizmu

Nowoczesność – również w kuchni – najczęściej oznacza minimalizm, który przekłada się także na aranżację wnętrza i stołu. Ważne znaczenie mają też dyskretne zdobienia, które podkreślają współczesny charakter zastawy stołowej, bez narzucania przytłaczających dodatków. Kolekcja Akcent marki Chodzież jest najlepszym przykładem podążania za tymi trendami. Zestaw talerzy Akcent Platynowa Linia cechuje się subtelnymi zdobieniami w formie platynowych pasków na krawędziach naczyń, które zwracają uwagę na nowoczesny styl zastawy. Klasyczna biel porcelany stanowi najlepsze, uniwersalne tło dla dowolnych dań, nawet najbardziej wyszukanych. Kolejnym przykładem dyskretnego minimalizmu jest seria Akcent Frozen. W tym przypadku zdecydowanie króluje biała porcelana, a inspirowane naturą, subtelne zdobienia podkreślają jej urok. Modne, kwadratowe talerze znakomicie sprawdzą się na nowoczesnym stole i we współczesnych wnętrzach. Nienachalne, modne i geometryczne wzory zdobią naczynia z linii Akcent Arna. To również propozycja dla osób, które cenią sobie współczesny minimalizm na stole. Warto też pamiętać, że porcelanowa zastawa marki Chodzież cechuje się wysoką trwałością, co sprawia, iż może być z powodzeniem używana przez wiele lat.

Stylowa i nowoczesna porcelana stołowa marki Chodzież może zagościć również na Twoim stole. Przejdź na stronę internetową https://porcelana.pl/marki/chodziez, by się przekonać, na czym polega fenomen ulubionej zastawy porcelanowej tysięcy Polaków.