Aktualności i wydarzenia

Lubiana w Gaszyn Challenge!
Akcja charytatywna Gaszyn Challenge ogarniająca całą Polskę dotarła również do nas!
Sklep Fabryczny LUBIANA S.A. teraz również możliwość wysyłki
Szanowni Klienci, w związku z rozprzestrzeniająca się epidemią Covid-19 , kierując się względami zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych Klientów, a także pracowników otwieramy z dniem 1 kwietnia kolejny kanał dystrybucji naszych produktów.
Informacja o podjętych przez Lubiana SA działaniach w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce
Szanowni Państwo, Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną w Polsce już od kilku tygodni podejmujemy działania w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pracowników, Współpracowników i Klientów.
LUBIANA SA z tytułem FIRMA ROKU 2019
27 lutego 2020 w Regent Warsaw Hotel, Certyfikacja Krajowa ogłosiła listę laureatów kolejnych edycji ogólnopolskich programów branżowych: Firma Roku, Produkt Roku, Best Health&Beauty, Placówka Oświatowa Roku.
Pan Paweł Stawicki Ambasadorem Marki Lubiana
Na co dzień jest head chefem restauracji Mercato w gdańskim Hiltonie. Zdobywał doświadczenie w restauracjach nagradzanych gwiazdkami Michelin. Paweł Stawicki – jeden z najbardziej cenionych trójmiejskich kucharzy rozpoczyna współpracę z nasza marką.
Lubiana sponsorem Culinary Team of Poland w kategorii dań regionalnych
17 lutego 2020 drużyna zdobyła brązowy medal w kategorii dań regionalnych podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych na świecie – Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej (Internationale Kochkunst Ausstellung) Stowarzyszenie Kucharzy Polskich jako Culinary Team of Poland